EUROSTER 2006TXТ6 - програмований регулятор температури, являється безпровідною версією EUROSTER 2006. Дана версія призначена для роботи з безпровідним комутаційним блоком для теплих підлог EUROSTER Т6 і має вбудовану антену для прийняття сигналів від цього блоку.
Застосовується для будь-якого опалювального обладнання та систем кондиціонування, а також для інших елементів системи опалення. Універсальний терморегулятор, застосовується для регулювання роботи котла Ц.О., теплої підлоги та інших елементів системи опалення. Управляє електроустаткуванням, системою «теплої підлоги» і системою кондиціонування.
Сигнал передається по радіо, завдяки чому відпадає необхідність укладання проводів між регулятором і комутаційним блоком. Радіус дії обладнання в значній мірі залежить від будівельних матеріалів, з яких побудовано будівлю. Тижневе програмування скорочує витрати на електоенергію, забезпечуючи комфорт в певні інтервали часу.
Інтуїтивне програмування, 2 рівня температури, програмування з точністю до 0,5 год.
2006TXT6 Тижневий температурний програматор 2006 для модуля T6
Опис
Характеристики
| Артикул | 2006TXT6 |
| Виробництво | Польща |
| Тип/модель | 2006TXT6 |
| Діапазон регулювання | від 5 до 35°С |
| Напруга | 230 В, 50 Гц |
| Точність регулювання | 0,2°C |
| Діапазон виміру температури | від 0°C до 50°C |
| Точність відображення температури | 0,1°C |
| Гістерезіс | 0,4°C / 1°C |
| Розміри (шир./ вис./ глиб.) мм | 138 x 86 x 29 мм |
- Коментарі
Завантаження коментарів...
