Euroster 11W - Застосовується для керування твердопаливним котлом з вентилятором і насосом Ц.О. Еuroster 11W – це сучасний мікропроцесорний командо-контролер, призначений для взаємодії з вугільними і штибовими котлами центрального опалення з припливною вентиляцією. Контролер вимірює температуру води в котлі і, в залежності від температури, регулює приплив повітря в топку печі і керує роботою насоса контуру Ц.О.
11W Контролер для твердопаливних котлів EUROSTER
Арт. 11W
Характеристики
Артикул
11W
Виробництво
Польща
Тип/модель
11W
Всі характеристики
5 531.90 грн.
Опис
Характеристики
| Артикул | 11W |
| Виробництво | Польща |
| Тип/модель | 11W |
| Комплектація | • контролер; • датчик температури обігрівального контуру; • аварійний датчик температури котла; • мережевий кабель; • кабель живлення для вентилятора; • шаблон для кріплення; • затискаючі стяжки датчиків; • розпірні дюбелі; • посібник з експлуатації. |
| Діапазон вимірювання температури | 0...+110 °С |
| Діапазон регулювання температури Ц.О. | +20...+80 °С |
| Діапазон регулювання температури котла | +40...+80 °С |
| Точність налаштування температури | 1 °С |
| Точність відліку температури | 1 °С |
| К-ть незалежних датчиків температури | 1 |
| Максимальне навантаження | 3 A |
| Електроживлення | 230 B / 50 Гц |
| Ступінь захисту | IP 40 клас захисту II |
| Вага контролера (з проводами) | 660 г |
| Розміри (В × Ш × Г), мм | 90 × 150 × 52 |
Інструкції
11W
2.5 Мб
Сертифікат Euroster
2.1 Мб
- Коментарі
Завантаження коментарів...
