63651 термометр ATh 63M 0-120C акс.
Арт. 63651
Характеристики
Артикул
63651
Виробництво
Німеччина
Тип/модель
ATh 63M
Всі характеристики
1 248 грн.
Характеристики
| Артикул | 63651 |
| Виробництво | Німеччина |
| Тип/модель | ATh 63M |
| Максимальний тиск | 6 бар |
| Робоча температура | 0...+120 °C |
| Максимальна температура | +120 °С |
| Матеріал | Корпус: пластиковий - чорний пластик з нікельованим обідком і пластмасовою передньої кришкою. |
| Середовище застосування | системи опалення, санітарні пристрої |
| Комплектація | Кріпильна пружина для труб від 3/8 "до 1 1/2" з теплопровідної пластиною. |
| Діаметр корпусу, мм | 63 |
| Принцип роботи | біметалічний на магнітах |
| З'єднання | 2 магніту діаметром 20 мм |
| Клас точності | 2,0 |
- Коментарі
Завантаження коментарів...
