42406 Арматура для наповнення 1/2" FAM
Опис
Арматура для наповнення 1/2" FAM, обладнана манометром Ø 63, 0/4 бар, рад., редуктором тиску, запірним та зворотнім клапанами
Характеристики
| Артикул | 42406 |
| Виробництво | Німеччина |
| Тип/модель | FAM |
| Матеріал | латунь |
| Вхід | втулка під шланг 12 мм |
| Вихід | внутр. різьба 1/2" |
| З'єднання для манометра | 1/4" |
| Тиск на вході | 6-10 бар |
| Тиск на виході | 0,5-3 бар |
| Обладнаний | манометром Ø 63, 0/4 бар, рад., редуктором тиску, запірним та зворотнім клапанами |
- Коментарі
Завантаження коментарів...
