42405 Арматура для наповнення 1/2" FA
Опис
Арматура для наповнення 1/2" FA, обладнана редуктором тиску, запірним та зворотнім клапанами
Характеристики
| Артикул | 42405 |
| Виробництво | Німеччина |
| Тип/модель | FA |
| Матеріал | латунь |
| Вхід | втулка під шланг 12 мм |
| Вихід | внутр. різьба 1/2" |
| З'єднання для манометра | 1/4" |
| Тиск на вході | 6-10 бар |
| Тиск на виході | 0,5-3 бар |
| Обладнаний | редуктором тиску, запірним та зворотнім клапанами |
- Коментарі
Завантаження коментарів...
