Клапан електромагн. 21YC5КOT190, 3/4",Рвх-Рвих=0,9-10ат, Т= - 40 + 180 С, 220В
Арт. 21YC5КOT190
Характеристики
Артикул
21YC5КOT190
Виробництво
Італія
Робоча температура
-40...+180°C
Всі характеристики
8 925 грн.
Опис
Клапани електромагнітні 2/2-ходові нормально закриті непрямої дії (з пілотним керуванням) моделей 21YC4 ... 21YC6 ... застосовуються для автоматичного перекриття потоків гарячої води, пара і ін. рідких і газоподібних середовищ.
Характеристики
| Артикул | 21YC5КOT190 |
| Виробництво | Італія |
| Робоча температура | -40...+180°C |
| Максимальна температура | 180°C |
| Потужність (max) | 8 Вт |
| Різьбове з'єднання | G 3/4" |
| Матеріал | Корпус, кришка - латунь UNI EN 12165 CW617 Арматурна трубка - нержавіюча сталь AISI серії 300 Плунжер - нержавіюча сталь AISI серії 400 Пружина - нержавіюча сталь AISI серії 300 Мембрана - PTFE (політетрафторетилен, фторопласт) |
| Тип мембрани | Пар, гаряча вода, гаряче повітря і ін. |
| Напруга | 220 В 50 Гц |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Максимально припустимий тиск на вході: | 25 bar (25 кгс / см²) |
| Мінімальний перепад тиску між входом і виходом: | 0,9 bar (0,9 кгс / см²) |
| Температура навколишнього середовища | -70...+80°C |
| Kv, l/min: | 90 |
| Принцип дії: | Нормально закритий (НЗ) не прямої дії |
Інструкції
21yc4k0t130
406 Кб
- Коментарі
Завантаження коментарів...
