Клапан електромагн. 21WA4ZOB130 НО, 1/2", Рвх-Рвих=0,2-16ат, Тмакс. =90С, пост. 12 В
Арт. 21WA4ZOB130
Характеристики
Артикул
21WA4ZOB130
Виробництво
Італія
Різьбове з'єднання
G 1/2"
Всі характеристики
2 998.60 грн.
Опис
Клапани електромагнітні 2/2-ходові нормально відкриті непрямої дії (з пілотним керуванням) застосовуються для автоматичного перекриття потоків води, повітря, пара, продуктів переробки нафти та ін. рідких і газоподібних середовищ.
Характеристики
| Артикул | 21WA4ZOB130 |
| Виробництво | Італія |
| Різьбове з'єднання | G 1/2" |
| Матеріал | Корпус, кришка - латунь UNI EN 12165 CW617 Арматурна трубка - нержавіюча сталь AISI серії 300 Плунжер - нержавіюча сталь AISI серії 400 Пружина - нержавіюча сталь AISI серії 300 Мембрана - NBR (нітрил-бутадієновий каучук) |
| Середовище застосування | Вода, повітря, мінеральні масла, нафтопродукти і ін. |
| Напруга | 12 В постійний струм |
| Ступінь захисту | IP 65 або IP67 |
| Максимально припустимий тиск на вході: G 3/8"- G 1/2" | 20 bar (20 кгс / см²) |
| Мінімальний перепад тиску між входом і виходом: | 0,2 bar (0,2 кгс / см²) |
| Максимальна в'язкість: | 12 сСт |
| Напруга живлення V: | ~ 12, 24, 110, 220, 380 (50Hz) (інший вольтаж на вимогу) |
| Температура навколишнього середовища Електромагніт класу F: | - 10 + 60° C |
| Температура навколишнього середовища Електромагніт класу H | - 10 + 80° C |
| Kv, l/min: | 70 |
| Принцип дії: | Нормально відкритий (НО) |
Інструкції
Сертифікат
2.1 Мб
- Коментарі
Завантаження коментарів...
