Клапан електромагн. 21W6ZB400 НО, 1 1/2", Рвх-Рвих=0,2-10ат, Тмакс. =90С, 220В
Арт. 21W6ZB400
Характеристики
Артикул
21W6ZB400
Виробництво
Італія
Робоча температура
-10...+90°C
Всі характеристики
13 107 грн.
Опис
Клапани електромагнітні 2/2-ходові нормально відкриті непрямої дії (з пілотним керуванням) застосовуються для автоматичного перекриття потоків води, повітря, пара, продуктів переробки нафти та ін. рідких і газоподібних середовищ.
Характеристики
| Артикул | 21W6ZB400 |
| Виробництво | Італія |
| Робоча температура | -10...+90°C |
| Максимальна температура | 90°C |
| Потужність (max) | 8 Вт |
| Різьбове з'єднання | G 1 1/2" |
| Матеріал | Корпус, кришка - латунь UNI EN 12165 CW617 Арматурна трубка - нержавіюча сталь AISI серії 300 Плунжер - нержавіюча сталь AISI серії 400 Пружина - нержавіюча сталь AISI серії 300 Мембрана - NBR (нітрил-бутадієновий каучук) |
| Середовище застосування | Вода, повітря, мінеральні масла, нафтопродукти і ін. |
| Напруга | 220 В 50 Гц |
| Ступінь захисту | IP 65 або IP67 |
| Максимально припустимий тиск на вході: | 16 bar (16 кгс / см²) |
| Мінімальний перепад тиску між входом і виходом: | 0,2 bar (0,2 кгс / см²) |
| Максимальна в'язкість: | 12 сСт |
| Температура навколишнього середовища Електромагніт класу F: | -10...+60°C |
| Температура навколишнього середовища Електромагніт класу H | -10...+80°C |
| Kv, l/min: | 520 |
| Принцип дії: | Нормально відкритий (НВ) |
Інструкції
21w4zb250
289.1 Кб
- Коментарі
Завантаження коментарів...
