Клапан електромагн. 21W6KE400 НЗ, 1 1/2" Рвх-Рвих=0,2-10ат, Тмакс. =140С, 220В
Арт. 21W6KE400
Характеристики
Артикул
21W6KE400
Виробництво
Італія
Робоча температура
-10...+140°C
Всі характеристики
13 872 грн.
Опис
Клапани електромагнітні 2/2-ходові нормально закриті непрямої дії (з пілотним керуванням) моделей 21W3 ... 21W7 ... застосовуються для автоматичного перекриття потоків води, повітря, пара, продуктів переробки нафти та ін. рідких і газоподібних середовищ
Характеристики
| Артикул | 21W6KE400 |
| Виробництво | Італія |
| Робоча температура | -10...+140°C |
| Максимальна температура | 140°C |
| Потужність (max) | 8 Вт |
| Різьбове з'єднання | G 1 1/2" |
| Матеріал | Корпус, кришка - латунь UNI EN 12165 CW617 Арматурна трубка - нержавіюча сталь AISI серії 300 Плунжер - нержавіюча сталь AISI серії 400 Пружина - нержавіюча сталь AISI серії 300 Мембрана - E=EPDM (етилен-пропіленовий каучук) |
| Середовище застосування | Гаряча вода, пара, повітря, кислоти, луги. Не стійкий до нафтопродуктів. |
| Напруга | 220 В 50 Гц |
| Ступінь захисту | IP 65 або IP67 |
| Максимально припустимий тиск на вході: | 16 bar (16 кгс / см²) |
| Мінімальний перепад тиску між входом і виходом: | 0,2 bar (0,2 кгс / см²) |
| Максимальна в'язкість: | 12 сСт |
| Температура навколишнього середовища Електромагніт класу F: | -10...+60°C |
| Температура навколишнього середовища Електромагніт класу H | -10...+80°C |
| Kv, l/min: | 520 |
| Принцип дії: | Нормально закритий (НЗ) непрямої дії |
Інструкції
21w3kb190
357.9 Кб
- Коментарі
Завантаження коментарів...
