Клапан електромагн. 21W5KE350 НЗ, 1 1/4", Рвх-Рвих=0,2-10ат, Тмакс. =140С , 220В
Арт. 21W5KE350
Характеристики
Артикул
21W5KE350
Виробництво
Італія
Робочий тиск
ΔPmin-0,2 бар ; ΔPmax = Pвх − Pвих 10 бар
Всі характеристики
12 954 грн.
Опис
Клапани електромагнітні 2/2-ходові нормально закриті непрямої дії (з пілотним керуванням) застосовуються для автоматичного перекриття потоків води, повітря, пара, продуктів переробки нафти та ін. рідких і газоподібних середовищ. Нормально закритий клапан в знеструмленому стані закритий. При подачі напруги на катушку (соленоїд) клапан відкривається.
Характеристики
| Артикул | 21W5KE350 |
| Виробництво | Італія |
| Робочий тиск | ΔPmin-0,2 бар ; ΔPmax = Pвх − Pвих 10 бар |
| Різьбове з'єднання | G 1 1/4" |
| Матеріал | Корпус, кришка - латунь UNI EN 12165 CW617 Арматурна трубка - нержавіюча сталь AISI серії 300 Плунжер - нержавіюча сталь AISI серії 400 Пружина - нержавіюча сталь AISI серії 300 Мембрана - EPDM (етилен-пропіленовий каучук) |
| Середовище застосування | Гаряча вода, пара, повітря, кислоти, луги. Не стійкий до нафтопродуктів |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту | IP 65 або IP67 |
| Додаткова інформація | Клапан електромагнітний непрямої дії Нормально закритий P max = 25 bar, Δ P = Pвх - Pвих |
| Максимально припустимий тиск на вході: G 3/4 "- G 1" | 25 bar (25 кгс / см²) |
| Максимально припустимий тиск на вході: G 1 1/4 "- G 2" | 16 bar (16 кгс / см²) |
| Мінімальний перепад тиску між входом і виходом: | 0,2 bar (0,2 кгс / см²) |
| Максимальна в'язкість: | 12 сСт |
| Напруга живлення V: | ~ 12, 24, 110, 220, 380 (50Hz) (інший вольтаж на вимогу) |
| Температура навколишнього середовища Електромагніт класу F: | - 10 + 60° C |
| Температура навколишнього середовища Електромагніт класу H | - 10 + 80° C |
| Kv, l/min: | 400 |
| Принцип дії: | Нормально закритий (НЗ) |
Інструкції
21W3(7)KB190
382.5 Кб
Сертифікат
2.1 Мб
- Коментарі
Завантаження коментарів...
