Клапани електромагнітні 2/2-ходові нормально закриті комбінованої дії (з примусовим підйомом мембрани) . Застосовуються для вакууму і надлишкового тиску для автоматичного перекриття потоків води, повітря, пара, продуктів переробки нафти та ін. рідких і газоподібних середовищ.
Клапан електромагн. 21HF6KOE250 НЗ, 1", Рвх-Рвих=0,1-16ат, Тмакс. =140С, 220В
Арт. 21HF6KOE250
Характеристики
Артикул
21HF6KOE250
Виробництво
Італія
Робочий тиск
ΔPmin-0,1 бар ; ΔPmax = Pвх − Pвих 16 бар
Всі характеристики
5 712 грн.
Опис
Характеристики
| Артикул | 21HF6KOE250 |
| Виробництво | Італія |
| Робочий тиск | ΔPmin-0,1 бар ; ΔPmax = Pвх − Pвих 16 бар |
| Різьбове з'єднання | G 1" |
| Матеріал | Корпус, кришка - латунь UNI EN 12165 CW617 Арматурна трубка - нержавіюча сталь AISI серії 300 Плунжер - нержавіюча сталь AISI серії 400 Пружина - нержавіюча сталь AISI серії 300 Мембрана - EPDM (етилен-пропіленовий каучук) |
| Середовище застосування | Гаряча вода, пара, повітря, кислоти, луги. Не стійкий до нафтопродуктів |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту | IP 65 або IP67 |
| Додаткова інформація | Електромагнітні клапани комбінованої дії використовуються в закритих і відкритих системах які потребують мінімального перепаду тисків (наприклад, для спустошення ємностей). Клапани можна використовувати для вакууму. |
| Максимально припустимий тиск на вході: G 1"- G 1 1/2" | 16 bar (16 кгс / см²) |
| Мінімальний перепад тиску між входом і виходом: | 0 bar (0 кгс / см²) |
| Максимальна в'язкість: | 12 сСт |
| Напруга живлення V: | ~ 12, 24, 110, 220, 380 (50Hz) (інший вольтаж на вимогу) |
| Температура навколишнього середовища Електромагніт класу F: | - 10 + 60° C |
| Температура навколишнього середовища Електромагніт класу H | - 10 + 80° C |
| Kv, l/min: | 140 |
| Принцип дії: | комбінованої дії. Нормально закритий (НЗ) |
Інструкції
Сертифікат
2.1 Мб
21hf6k0b250
359.7 Кб
- Коментарі
Завантаження коментарів...
