Клапан електромагн. 21H9KB180 НЗ, 3/4", Рвх-Рвих=0,1-16ат, Тмакс. =90С, 24В пост.8Вт
Опис
Клапани електромагнітні 2/2-ходові нормально закриті непрямої дії (з пілотним керуванням) моделей 21H9КВ180 застосовуються для автоматичного перекриття потоків води, повітря, пара, продуктів переробки нафти та ін. рідких і газоподібних середовищ
Характеристики
| Артикул | 21H9KB180 |
| Виробництво | Італія |
| Різьбове з'єднання | G 3/4" |
| Матеріал | Корпус, кришка - латунь UNI EN 12165 CW617 Арматурна трубка - нержавіюча сталь AISI серії 300 Плунжер - нержавіюча сталь AISI серії 400 Пружина - нержавіюча сталь AISI серії 300 Мембрана - NBR (нітрил-бутадієновий каучук) |
| Середовище застосування | Вода, повітря, мінеральні олії, нафтопродукти та ін. |
| Напруга | 24 В постійний струм |
| Ступінь захисту | IP 65 або IP67 |
| Додаткова інформація | Клапан електромагнітний непрямої дії Нормально закритий P max = 25 bar, Δ P = Pвх - Pвих |
| Максимально припустимий тиск на вході: G 3/8" − G 1/2 | 16 bar (16 кгс/см² ) |
| Мінімальний перепад тиску між входом і виходом: | 0,1 bar (0,1 кгс/см² ) |
| Максимальна в'язкість: | 12 сСт |
| Напруга живлення, V: | ~12, 24, 110, 220, 380 (50Hz) |
| Температура навколишнього середовища: електромагніт класу F | ‒ 10 + 60° C |
| Температура навколишнього середовища: електромагніт класу H | ‒ 10 + 80° C |
| Принцип дії: | Нормально закритий (НЗ) |
| Kv, l/min: | 50 |
Інструкції
21h9kb180
235.3 Кб
Сертифікат
2.1 Мб
- Коментарі
Завантаження коментарів...
