Термостатичний клапан для захисту від перегріву котла - це термостатичний клапан з виносним датчиком, який застосовується в твердопаливних котлах для захисту від аварійного нагріву теплоносія, який може закипати в разі несправності модулів системи опалення. Щоб запобігти таким ситуаціям застосовують спеціальні термостатичні клапани DUCO TSK, які можуть працювати з котлами потужністю до 93 кВт. При перевищенні порогового значення температури (95 ° C) клапан відкривається і в охолоджуючий контур почне надходити холодна вода, яка знижує температуру теплоносія. Клапан поміщений в латунний корпус, до якого підходить капілярна трубка від виносного температурного датчика. Довжина цієї трубки - 1300 мм. У комплект пристрою входить два незалежних сенсора, що підвищує надійність спрацьовування.
42370 Клапан ТSK для захисту твердопаливних котлів від перегріву 3/4" 95C
Опис
Характеристики
| Артикул | 42370 |
| Тип/модель | TSK |
| Розмір | 3/4" |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Максимальний тиск | 10 бар |
| Робоча температура | 95°C |
| Максимальна температура | 110°C |
| Потужність (max) | 93 кВт |
| Різьбове з'єднання | Внут. 3/4 " |
| Матеріал | Корпус -латунь ; Пружина - з нержавіючої сталі |
| Виносний датчик | Зовн. 1/2" |
| Довжина щупу | 200 мм |
| Довжина капіляру | 1300 мм |
| Макс. температура в гофрованій ізоляції | 110°C |
| Макс. температура на капілярі | 130°C |
| Витрати | 3700 л/год при Т=110°C ∆P=1 бар |
- Коментарі
Завантаження коментарів...
