Аналог: 201012 2-ходовий кульовий клапан н/з 1/2" DN15 з електроприводом Tervix Pro Line ORC
2 -ходовой клапан BEV є нормально закритий (NC). Кульові клапани BEV призначені для установок центрального опалення або кондиціонування повітря в якості запірних елементів. Кульові клапани управляються сигналом SPST і можуть працювати від будь-якого термостата або перемикача.
9021100 2х ходовий кульовий клапан н/з, DN15, Rp1/2", kvs20 з приводом BEV 230 B
Арт. 9021100
Характеристики
Артикул
9021100
Виробництво
Німеччина
Тип/модель
BEV
Всі характеристики
9 512.80 грн.
Опис
Характеристики
| Артикул | 9021100 |
| Виробництво | Німеччина |
| Тип/модель | BEV |
| Робочий тиск | макс. 10 бар |
| Робоча температура | +2...+110 °C, короткочасно до 150 °C |
| Температура зовнішнього середовища | 0 - 55 ° C |
| Різьбове з'єднання | Rp 1/2" |
| Середовище застосування | для установок центрального опалення або кондиціонування повітря в якості запірних елементів |
| Напруга | 230 В АС |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Kvs | 20 |
| Комплектація | клапан, привод, інструкція |
| Диференціальний тиск | макс. 6 бар |
| Час відкриття/закриття | 12 сек |
| Корпус клапана | латунь CW617N |
| Шар клапана | латунь CW617N |
| Концентрація гліколя | макс. 50% |
| Потужність | макс. 9 VA |
| Управляючий сигнал | SPST ( 2 точки) |
| Електричний привід | 3*0,75 мм², ізольований, 1 м |
| З'єднання | внутрішня різьба |
| DN | 15 |
Інструкції
- Коментарі
Завантаження коментарів...
