Насосні групи Afriso серії PrimoSol 130-4 (двутрубне виконання) призначені для систем, оснащених сонячними колекторами. Насосна група PrimoSol 130 перекачує рідину в системі, вимірює температуру і тиск, регулює подачу, наповнення та злив системи, а так само захищає систему від небажаного зворотного потоку і надлишкового тиску в сонячних системах. Запірні крани з термометрами на ручці дозволяють відключити подаючий або зворотній трубопровід системи. Сепаратор повітря з ручним скиданням допомагає видалити повітря та інші гази з рідини. Група безпеки оснащена спеціальним роз'ємом для легкого підключення розширювального бака до сонячної установки.
77889 насосна група для сонячних систем AFRISO 130-4, G 3/4" з циркуляційним насосом
Арт. 77889
Характеристики
Артикул
77889
Виробництво
Німеччина
Тип/модель
PrimoSol 130-4
Всі характеристики
44 408 грн.
Опис
Характеристики
| Артикул | 77889 |
| Виробництво | Німеччина |
| Тип/модель | PrimoSol 130-4 |
| Максимальний тиск | 6 бар |
| Температура зовнішнього середовища | 40ºС |
| Різьбове з'єднання | Зовн. 3/4" |
| Міжосьова відстань | 100 мм |
| Монтажна довжина насосу | 130 мм |
| Середовище застосування | Модуль сонячного насоса |
| Комплектація | циркуляційний насос Grundfos UPM 3 Solar 25-75; кульовий кран з гравітаційним гальмом, термометром (синій) і з'єднанням для групи безпеки; витратомір з пристроєм для наповнення і промивання; група безпеки з запобіжним клапаном і манометром; ізоляція; кріплення для настінного монтажу |
| Максимальна температура середовища | 120ºС |
| Максимальна температура короткочасна | 160ºС |
| Витратомір | 2-12 л/хв |
| Циркуляційний насос | Grundfos UPM 3 Solar 25-75 |
| Ступінь захисту: | IP 42 |
| Живлення | 230 В, 50 Гц |
- Коментарі
Завантаження коментарів...
