

| 1 EUR | = | 51.80 грн. |
| 1 EUR | = | 51.80 грн. |


| Артикул | 7773561 |
| Виробництво | Німеччина |
| Тип/модель | PrimoVent G3/8" |
| Максимальний тиск | 12 бар |
| Максимальна температура | 110 °C |
| Різьбове з'єднання | Зовнішнє 3/8" |
| Матеріал | нікельована латунь |
| Відсічний клапан | зовнішня різьба G 1/2" |
