Група насосів PrimoTherm 180-2 Vario з насосом Grundfos UPM3 Hybrid - це готовий набір пристроїв та фітингів, призначених для перекачування середовища в системі опалення та контролю температури подачі.
До групи входять запірні клапани з термометрами в ручках, запірні клапани з антигравітаційним клапаном, насос Grundfos UPM3 Hybrid та змішувальний клапан ARV KvsVario зі змінним коефіцієнтом потоку Kvs, оснащений електричним приводом ARM ProClick. Значення Kvs клапана можна встановити в діапазоні 2,5 ÷ 12 м3 / год. Все це в естетичній теплоізоляції.
Завдяки модульній структурі групи, сторони подачі та звороту можуть бути замінені.
77301 насосна група AFRISO 180-2 з циркуляційним насосом, ARM + ARV
Опис
Характеристики
| Артикул | 77301 |
| Виробництво | Німеччина |
| Тип/модель | PrimoTherm 180-2 Vario |
| Максимальний тиск | 10 бар |
| Максимальна температура | 110°C |
| Температура зовнішнього середовища | 0...+50°C |
| Різьбове з'єднання | Зовн. 1 1/2" x Внут. 1" |
| Міжосьова відстань | 125 мм |
| Монтажна довжина насосу | 180 мм |
| Матеріал | Запірна арматура з латуні ; Ізоляція: поліпропілен EPP; |
| Середовище застосування | Для систем опалення |
| Kvs | 2,5...12,0 |
| Працює на рідинах | Вода або пропіленгліколевої суміш з концентрацією гліколю до 40% |
| Насос | Grundfos UPM3 Hybrid 25-70 |
| Електропривід | ARM ProClick |
| Змішувальний клапан | ARV KvsVario |
- Коментарі
Завантаження коментарів...
