63861 термометр Bith 63/68 0-60С 1/2" акс.
Арт. 63861
Характеристики
Артикул
63861
Виробництво
Німеччина
Тип/модель
BiTh
Всі характеристики
279.90 грн.
Опис
Призначений для вимірювання температури практично в будь-якому типі системи. Ооснащений латунною розділювальною втулкою. Оцинкований кожух з металу.
Характеристики
| Артикул | 63861 |
| Виробництво | Німеччина |
| Тип/модель | BiTh |
| Діаметр корпусу | 63 мм |
| Діапазон температур | 0-60 °C |
| Клас точності | 2 |
| Тип термометра | аксіальний |
| Виконання | ST - біметалічний, металевий корпус |
| Довжина гільзи | 68 мм |
- Коментарі
Завантаження коментарів...
