63342 термоманометр ТМ80 0-6 бар, 20-120 С акс.
Опис
Характеристики
| Артикул | 63342 |
| Виробництво | Німеччина |
| Тип/модель | ТМ80 |
| Робочий тиск | 0 - 6 бар |
| Максимальний тиск | 6 бар |
| Максимальна температура | 20 до 120°C |
| Різьбове з'єднання | 1/4 " |
| Матеріал | Корпус: металевий - сталевий лист, чорний.З регульованою червоною маркувальної стрілкою. |
| Середовище застосування | Комбіноване вимірювання тиску і температури в системах опалення і опалювальних котлах |
| Комплектація | Відсічний клапан в комплекті: різьблення внутр. 1/4" х зовн. 1/2 ". |
| Діаметр корпусу, мм | 80 |
| Монтажне положення | посередині, аксіальне |
| Клас точності | манометр - 2,5, термометр - 2,0.. |
- Коментарі
Завантаження коментарів...
