| 1 EUR | = | 52 грн. |
| 1 EUR | = | 52 грн. |
| Артикул | 4241500 |
| Виробництво | AFRISO |
| Тип/модель | TAS |
| Робочий тиск | PN 10 |
| Максимальна температура | 95C |
| Середовище застосування | клапан для захисту котла |
| Довжина щупа | 146 мм |
| Виносний датчик | зовн. 1/2" |
| Довжина капіляра | 1300 мм |
