Переключаючі клапани AZV складаються з двох основних частин - клапана і електричного приводу. Корпус клапана виготовлений з латуні, а внутрішні деталі з композиту PPS. Електричний привід має вбудований електричний кабель довжиною 1 метр. На приводі розташований індикатор положення золотника клапана. Переключаючі клапани AZV призначені для систем водопостачання, центрального опалення або кондиціонування повітря в якості перемикаючих елементів (клапани 3-ходові) або запірних (клапани 2-ходові).
Переключі клапани управляються сигналом SPST і можуть запускатися з будь-якого термостата або реле.
1644200 клапан 2-ходовий AZV442 G 3/4" DN15 kvs 11 230В н/з, з кабелем
Арт. 1644200
Характеристики
Артикул
1644200
Виробництво
Німеччина
Тип/модель
AZV 442
Всі характеристики
11 221 грн.
Опис
Характеристики
| Артикул | 1644200 |
| Виробництво | Німеччина |
| Тип/модель | AZV 442 |
| Розмір | DN 15 |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Робоча температура | +5...+80 °C |
| Максимальна температура | короткочасно 90 °C |
| Температура зовнішнього середовища | +1...+60 °C |
| Потужність (max) | 7 VA |
| Різьбове з'єднання | 3/4" |
| Матеріал | Корпус клапана: латунь CW617N и CW614N; Внутренний элемент клапана: композит PPS; Золотник клапана: композит PPS |
| Напруга | 230 В AC |
| Ступінь захисту | IP 40 |
| Kvs | 11 |
| Комплектація | клапан, привід, кабель, інструкція |
| Управляючий сигнал | SPST |
| Максимальний перепад тиску | 3 бар |
| Відкриття / Закриття | 12 секунд (кут повороту на 90°) |
| Рівень внутрішнього витоку | макс 1% Kvs |
| Максимальна концентрація гліколю | 50% |
| Електричний провід | 3*0,75 мм², ізольований, 1 м |
| Управління | нормально-закритий |
| Тип з"єднання | G - зовнішнє різьблення |
Інструкції
- Коментарі
Завантаження коментарів...
