Контролер постійної температури ACT 443 ProClick - це контролер, який використовується в системах для підтримки постійної температури середовища за поворотним змішувальним клапаном, з можливістю контролю роботи циркуляційного насоса.
Він може використовуватися як на 3-х, так і на 4-х ходових клапанах. Широкий діапазон регулювання температури (10 - 90 °C), у поєднанні з чітким кольоровим дисплеєм, дозволяє контролеру використовуватись як в системах опалення, так і в охолодженні.
ACT 443 стандартно оснащений 2 датчиками (датчик температури Pt1000, перший з кабелем - 1,0 м, другий з кабелем - 3,0 м)
1544310 ACT443 привід-контролер пост.темпер.120сек, 230В, 6 Hм, 0-99°C з функцією управл.насосом
Арт. 1544310
Характеристики
Артикул
1544310
Виробництво
Німеччина
Тип/модель
ACT 443 ProClick
Всі характеристики
23 868 грн.
Опис
Характеристики
| Артикул | 1544310 |
| Виробництво | Німеччина |
| Тип/модель | ACT 443 ProClick |
| Потужність (max) | 3 Вт |
| Напруга | 230 В AC |
| Ступінь захисту | IP42 |
| Крутний момент | 6 Нм |
| Комплектація | 1. Контролер постійної температури ACT 443 ProClick оснащений двома датчиками температури з адаптером для кріплення на трубі. Поворотна ручка з двосторонньою шкалою "0 до 10" або "Від 10 до 0", за допомогою електричного кабелю з вилкою і кабель для управління циркуляційним насосом. 2. Інструкція по монтажу та експлуатації. |
| Діапазон робочих температур | 10 - 90 °C |
| Кут повороту | 90 ° |
| Час обороту на 90° | 120 сек. |
| Діапазон температури навколишнього середовища | 10 - 50 °C |
| Розміри (В х Ш х Г) | 85,5 × 97 × 94 мм |
| Вага | 800 г |
| Режим роботи | опалення, охолодження |
| Довжина кабелю живлення | 2 м, закінчується штекером |
| Довжина кабелю для управління циркуляційним насосом | 0,5 м |
- Коментарі
Завантаження коментарів...
