Привід-контроллер ARC345 використовується в установках опалення та охолодження. Монтується безпосередньо на 3- і 4-ходові змішувальні клапани. Може регулювати температуру на основі зовнішньої температури.
Крім того, привід може контролювати роботу циркуляційного насоса. Це також дозволяє підключити кімнатний термостат для дистанційного керувння температурою.
1534510 ARC345 AFRISO привід-контролер з регулюванням по темп.навкол.середовища 230В, 6Нм
Опис
Характеристики
| Артикул | 1534510 |
| Виробництво | Німеччина |
| Тип/модель | ARC345 |
| Розмір | 86,5×80,4×95 мм |
| Температура зовнішнього середовища | 5÷40°C |
| Напруга | 230 В |
| Ступінь захисту | IP42 |
| Крутний момент | 6 Нм |
| Датчик температури | Так |
| Комплектація | 1. Датчик температури середовища за змішувальним клапаном 2.Датчик температури джерела тепла/охолодження 3. Датчик зовнішньої температури. 4.Кабель керування циркуляційним насосом 5.Шнур живлення з вилкою 6. Інструкція |
| Час повороту на 90 | 120 сек |
- Коментарі
Завантаження коментарів...
