

| 1 EUR | = | 52 грн. |
| 1 EUR | = | 52 грн. |


| Артикул | 1499210 |
| Клас захисту | II |
| Виробництво | Німеччина |
| Тип/модель | ARM 992 ProClick |
| Потужність (max) | 2,5 - 4 ВА |
| Напруга | 24 В AC / DC |
| Ступінь захисту | IP42 |
| Крутний момент | 6 Нм |
| Комплектація | 1. Привід; 2. Інструкція |
| Управляючий сигнал | 0..10 В, 2..10 В, 0..20 мA, 4..20 мA, PWM |
| Час повороту на 90 | 60 / 120 сек. |
| Кут повороту | 90º |
| Довжина кабелю | 2 м. |
| Діапазон робочих температур | 0 - 50 °C |
