Електричні приводи ARM призначені для управління 3 і 4-ходовими поворотними змішувальними клапанами. Приводом можна управляти в ручному режимі. Кінцевий вимикач може також бути опцією. Завдяки шкалі на ручці, Ви завжди знаєте в якому положенні знаходиться привід. Світлодіоди на корпусі сигналізують про напрямок, в якому обертається привід. Приводи ARM також мають систему, що захищає пристрій в разі блокування клапана. Вони поставляються з 2х метровим електричним кабелем.
Перемикач дозволяє вибрати між автоматичним і ручним режимом роботи.
Завдяки спеціальному мастилу на шестерінках, привід ARM працює майже безшумно. Це виключає необхідність його установки в звукоізольованих приміщеннях і продовжує термін його служби.
1434310 Привід електричний 3-точки, 230В АС, ARM 343 ProClick, 120 сек, 6Нм
Опис
Характеристики
| Артикул | 1434310 |
| Клас захисту | II |
| Виробництво | Німеччина |
| Тип/модель | ARM 343 |
| Розмір | 84*102*90 mm |
| Робоча температура | 0...+50 °C |
| Температура зовнішнього середовища | -5...+55 |
| Матеріал | пластик |
| Напруга | 230 |
| Ступінь захисту | IP42 |
| Крутний момент | 6 |
| Комплектація | привід ARM з ручкою і попередньо встановленої шкали "від 0 до 10", додаткова шкала "від 10 до 0" |
| Управляючий сигнал | 3-точковий |
| Час повороту на 90 | 120 сек. |
| Допоміжний виключатель | 0÷90°C (250 V AC, 3 A) |
| Номінальне споживання струму (A) | 2,5÷4 VA |
Інструкції
Інструкція ARM
9 Мб
- Коментарі
Завантаження коментарів...
