АТМ клапани оснащені чутливим термостатичним елементом, який гарантує високу ступінь точності змішування + -2 ° С. Термостатичні змішувальні клапани АТМ виготовлені з латуні (DZR), стійкої до вимивання цинку. Вони мають ручку із розбірливою подвійною шкалою для установки необхідної температури змішаної води в діапазонах 35-60 ° С або 20-43 ° С. Пластикова кришка з замком для опломбування виключає можливість випадкової зміни температури. Функція "захист від ошпарювання" перекриває гарячу воду в разі нестачі холодної води. Клапани АТМ можуть встановлюватися в будь-якому положенні.
Термостатичний змішувальний клапан АТМ призначений для регулювання температури змішаного теплоносія. Клапани АТМ можуть бути встановлені перед точками водорозбору (умивальником або душем). Термостатичний змішувальний клапан АТМ повинен використовуватися завжди, коли необхідний захист від ошпарювання або коли необхідна швидка реакція змін температури або тиску.
Термостатичні змішувальні клапани АТМ також можуть використовуватися в системах підлогового опалення в якості змішувальних клапанів перед розподільним колектором. Вони можуть використовуватися з чистою водою або з сумішшю гліколю і води в концентрації до 50%.
1276310 Термостатичний змішуючий клапан ATM763 DN20 G1", діапазон температури 35-60C, Kvs 3,2
Арт. 1276310
Характеристики
Артикул
1276310
Виробництво
Німеччина
Тип/модель
ATM 763
Всі характеристики
8 478.80 грн.
Опис
Характеристики
| Артикул | 1276310 |
| Виробництво | Німеччина |
| Тип/модель | ATM 763 |
| Діапазон регулювання | +35...+60°C |
| Максимальний тиск | PN10 |
| Робоча температура | +90°C, короткочасно до +110°C |
| Різьбове з'єднання | Rp 1" |
| Матеріал | латунь |
| Kvs | 3,2 |
| Динамічний робочий тиск | макс. 5 бар |
| Точність змішування | ±2°C |
| Максимальна концентрація гліколя | 50% |
| Необхідне значення витрат | мін. 6л/хв |
| DN | 25 |
| З'єднання | зовнішня різьба |
Інструкції
- Коментарі
Завантаження коментарів...
