454133 Розумний карниз для штор з ZigBee управлінням Tervix Pro Line ZigBee Curtain, 3 м., білий
Арт. 454133
Характеристики
Артикул
454133
Виробництво
Tervix
Тип/модель
ZigBee Curtain
Всі характеристики
16 224 грн.
Характеристики
| Артикул | 454133 |
| Виробництво | Tervix |
| Тип/модель | ZigBee Curtain |
| Комплектація | 1. Мотор ZigBee 1 шт.; 2. Ведуча шестерня - 1 шт.; 3. Ведома шестерня - 1 шт.; 4. Трак - 100 мм, 200 мм, 500 мм, 1000мм (4 розміри); 5. Зубчатий ремінь - на 1 метр трака 2 м ремня; 6. Повідок штор - 2 шт.; 7. Затяжний гачок - 2 шт. 8. Тримач штор - 8шт. на 1 метр; 9. Кріплення карнизу - 1 шт / 0,5 метра; 10.Кріплення карнизу (2) - 1 шт / 0,5 метра (опція); 11. З’єднання траку - 100 мм та 200 мм; 12. Кінцевий гачок - 2 шт.; 13. Шаблон для ременя - 1 комплект; 14. Пульт - 1 шт. |
| Крутний момент мотору | 1,2 Нм |
| Швидкість обертання ведучої шестерні мотору | 100 об/хв |
| Напруга живлення мотору | 100-240 В, 50/60 Гц |
| Максимальне навантаження | 0,4 А |
| Максимальна потужність | 88 Вт |
| Швидкість руху повідка штор | 0,15 м / сек |
| Робоча частота пульта управління | 433 МГц |
| Безпровідний стандарт | ZigBee 3.0 (2.4 ГГц) |
| Розміри мотору | 285*60*60мм |
- Коментарі
Завантаження коментарів...
