2-ходовий електромагнітний клапан Tervix Pro Line GIV, 24В АС
2-ходовий клапан GIV є нормально закритим (НЗ) клапаном. Після підключення котушки на 24В AC (змінний струм), клапан буде відкриватися
коли на катушку подається напруга (шток піднімається) і закриватися (шток опускається) при її відсутності. Відкриття та перекриття потоку відбувається
шляхом відкриття / закриття отвору, що знаходиться під штоком - використовується принцип розрідження, що притискає або відпускає мембрану клапану.
Якщо синю ручку повернути вертикально то клапан буде працювати в автоматичному режимі. Якщо повернути горизонтально, то клапан буде постійно
відкритий (шток постійно піднятий). Також клапан можна відкрити / закрити повернувши саму котушку у відповідному напрямку.
2-ходові клапана GIV призначені для використання в системах автоматичного поливу.
Завдяки герметичній котушці на 24В та пластиковому корпусу дані клапани можна монтувати на вулиці. Вони не бояться корозії та надмірної вологості.
241210 Електромагнітний клапан для систем поливу Tervix Pro Line GIV DN 20, 24В АС, НЗ
Новинка
Опис
Характеристики
| Артикул | 241210 |
| Клас захисту | IP 65 |
| Виробництво | Китай |
| Тип/модель | НЗ (нормально закритий) |
| Робочий тиск | 1-10 бар |
| Температура зовнішнього середовища | ≤ 83°C |
| Тип мембрани | EPDM |
| Середовище застосування | вода |
| Напруга | 24 В АС, 50-60 Гц |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Kvs | ≤ 5 |
| Споживча потужність | 1,7 Вт (71мА) (при роботі) |
| Номінальний тиск | PN 10 |
| Матеріал клапана | Glass filled Nylon |
| Матеріал пружини | нержавійка 304 |
| Довжина кабеля | 500 мм |
| З’єднання (внутр. різьба) BSP | Rp 3/4’’ |
| Робоча температура води | ≤ 53°C |
| Бренд | Tervix |
- Коментарі
Завантаження коментарів...
