Важливо! Термостат підтримує режим нагрів / охолодження, а також має вбудований датчик відносної вологості.
Інтелектуальний регулятор температури з кольоровим дисплеєм та функцією тижневого програмування, дозволяє встановити 5+2 програмних періодів (7 днів) та відповідно шість значень температури на один день (робочі дні + субота + неділя). Також можна вибрати ручне управління або режим автоматичного управління (згідно заданих налаштувань).
Завдяки наявності функції управління через WiFi, термостат легко програмувати, керувати та віддалено контролювати з будь-якого місця, де є інтернет.
Оскільки термостат обладнаний клемою без напруги (сухий контакт 16А) та підтримує функцію нагріву/охолодження, то він може використовуватися для управління електричним опалювальним обладнанням (тепла підлога), для управління системою водяного опалення (управління електричним приводом), для управління газовим котлом, для управління електричним котлом/бойлером, для управління системами охолодження та ін.
Tervix Pro Line WiFi Thermostat не потребує додаткового контролера та підключається напряму через додаток APP Tuya Smart, Smart Life та мультимовним додатком APP Tervix.
Рекомендуємо використовувати мультимовний додаток Tervix для Android та для iPhone.
Основні переваги:
Для розумного будинку
Керування голосом Google, Alexa
Працює по протоколу WiFi
Кольоровий LED дисплей з підсвіткою.
Сучасний дизайн
Додаток Tervix / Tuya / Smart Life
Створення Smart Scene
Управління за допомогою смартфона з будь-якої точки світу, де є інтернет
Одночасне управління групою термостатів
Захист від замерзання і перегріву
Управління через внутрішній та зовнішній датчики температури повітря
Вбудований датчик відносної вологості
Програмування на 7 періодів часу і 6 часових відрізків в день
Гарантія - 2 роки
Детальна інструкція українською мовою
Схема й будова Термостата з WiFi управлінням Tervix
114340 Термостат з WiFi управлінням Tervix Pro Line для газового/електричного котла, чорний
Опис
Характеристики
| Артикул | 114340 |
| Виробництво | Tervix |
| Тип/модель | Pro Line |
| Діапазон регулювання | +5...+45°С |
| Температура зовнішнього середовища | -5...+50 °С |
| Матеріал | PC + ABS (вогнестійкий) |
| Напруга | 230 В, 50-60 Гц |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Комплектація | 1. Термостат - 1 шт; 2. Інструкція - 1шт; 3. Болти для кріплення - 2 шт |
| Бренд | Tervix (Німеччина) |
| Тип | термостат з WiFi управлінням |
| Безпровідний стандарт | WiFi (2.4 ГГц) |
| Навантаження | 16А / 230В |
| Вихід | «сухий» контакт (без напруги), NO+NC+COM |
| Діапазон обмеження температури нагріву: | +5...+60°С |
| Волог. навколишнього середовища | 5-95%RH |
| Діапазон програмованої температури: | +5..+ 45°C |
| Споживча потужність | < 1 Вт |
| Відхилення по часу | < 1% |
| Гістерезис | 0,1-5,0°C |
| Колір корпусу | Білий |
| Програмний інтерфейс | Tervix / Tuya Smart / Smart Life |
| Голосове управління | |
| Температурний датчик | NTC, 10 кОм |
| Спосіб монтажу | підрозеточна коробка Ø 60 мм |
| Розмір клем | 2х1,5 мм² або 1х2,5мм² |
| Режими | наргів, охолодження, «тепла підлога завжди» |
| Розміри монтажної коробки: | 86х86 мм (квадратна) або Ø 60 мм |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Гарантія | 24 міс. |
- Коментарі
Завантаження коментарів...
